Uskutečněné akce

22/05

KONFERENCE a EXPO Šetrné budovy 2013

Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, 190 00 Praha 9 - Vysočany, 9:00-20:00

Vážené dámy a pánové,

dovolujeme si vás pozvat na konferenci a expo Šetrné budovy 2013, která proběhne 22. května 2013 v pražském hotelu Clarion. Na této inspirativní akci se setkáte se špičkovými experty ze světa i Česka a zístáte přehled o nejnovějších trendech v šetrném stavebnictví. Jedná se o největší akci České rady pro šetrné budovy, na které se tradičně sejde špička stavebního byznysu. Letošní ročník poprvé široce otevřeme veřejnosti, která bude mít na expo přístup zdarma.

Akce je opět pořádána v režimu „carbon neutral“ a to jako zatím jediná v ČR. Hlavním tématem konference bude "business case" šetrného stavebnictví jako možná cesta z krize celého stavebního oboru.

Klíčoví řečníci: Thomas Rau, ředitel RAU ARCHITECTS, Tomáš Chalupa, Ministr životního prostředí, Staffan Haglind, Green Business Officer, Skanska AB, Harvey Bernstein, vice president, Industry Insights & Alliances, McGraw-Hill Construction, Petr Vogel, předseda České rady pro šetrné budovy a konzultant společnosti EkoWATT, Martin Townsend, ředitel britské certifikace budov BREEAM. Celkem na akci vystoupí asi 50 mluvčích ve dvanácti sekcích.

Konference a expo Šetrné budovy 2013 Vám přinese velké množství inspirace a obchodních kontaktů. Zapojte se ještě dnes.

(Při včasné registraci ušetříte na vstupném až 40%.)

www.setrnebudovy.cz

Zhlédněte video z ročníku 2012.

     
reklama reklama