Green Walk Green Talk: Čertův vršek

  • Online ZOOM

  • Dec 9, 2021 3:00 PM – 5:00 PM

Letošní již šestá komentovaná video prohlídka Green Walk – Green Talk nás zavede do právě dokončovaného rezidenčního projektu Čertův vršek. Tento projekt v sobě snoubí principy udržitelnosti a Zdravého domova, nenechte si ujít příležitost s námi do tohoto projektu nahlédnout.

Rezidence Čertův vršek společnosti Skanska je navržen v BIM a využívá celou řadu šetrných technologických řešení jako je například využívání recyklovaných materiálů, nebo umístění fotovoltaických panelů na střechách. Ale co je na Čertově vršku akcentováno především, je hospodaření s vodou. Na projektu jsou zelené střechy, dešťová voda je jímána pro závlahu zeleně a toalety jsou splachovány šedou vodou. O těchto a mnoha dalších udržitelných řešeních se dozvíte více v rámci komentované prohlídky. 

Projektem Čertův vršek Vás provedou: Petr Dušta, Senior projektový manažer Skanska Reality a Romana Widder, Projektová manažerka, Koncept Ekotech. 

Účast na akci je zdarma, odkaz pro připojení do online rozhraní získáte na základě registrace.

     

Tato akce je realizována s dotací ze státního rozpočtu v rámci Státního programu na podporu úspor energie na období 2017-2021 - Program EFEKT 2 na rok 2021.

Event´s Partners

Exclusive Members

All Members