Green Walk - Green Talk: Flow Building

  • Online Zoom

  • Nov 3, 2020 3:00 PM – 4:00 PM

Flow Building je první víceúčelovou budovou na Václavském náměstí v Praze využívající principy šetrného stavebnictví. Jedná se o inovativní a energeticky úspornou budovu, která využívá výrazně méně energie než běžné budovy stejného charakteru. Její součástí je řada energeticky úsporných řešení k minimalizaci environmentální stopy a významnému snížení provozních nákladů.

Nenechte si ujít komentovanou prohlídku této výjimečné budovy, která proběhne ve čtvrtek 3.11. formou naživo komentované videoprohlídky budovou. Průvodci Vás seznámí s jedinečnými řešeními, která budova využívá, jako je důraz na automatizaci a regulaci, unikátní řešení vzduchotechniky, zajímavé řešení fasády a systému stínění a mnoho dalších zajímavých technických realizací. 

Budovou Flow Building Vás provedou Tomáš Matýsek ze společnosti Flow EastRoman KroutilBUILDSYS, Technické specifikace k unikátnímu řešení vzduchotechniky doplní zastupce společnosti Daikin Martin Rolčík .

Účast na akci je zdarma, odkaz pro připojení do online rozhraní získáte na základě registrace. Kapacita akce byla naplněna, v den konání bude možné živě sledovat video stream akce na Facebookové stránce České rady pro šetrné budovy. 

Exclusive Members

All Members