Green Walk - Green Talk: Parkview

  • Online Zoom

  • Apr 21, 2021 10:00 AM – 12:00 PM

Kancelářská budova Parkview na pražské Pankráci obdržela certifikaci LEED Platinum, dle dostupných dat byla druhou nejudržitelnější kancelářskou budovou světa dokončenou v roce 2020. a zároveň aspiruje na certifikaci zdravého vnitřního prostředí WELL. Jedná se o mimořádnou budovu, která v sobě snoubí prvky udržitelnosti a kvality vnitřního prostředí.

Nenechte si ujít komentovanou prohlídku této výjimečné budovy, která se jako první v ČR pyšní oceněním WELL Healthy Rating. Jedná se o ocenění, které reflektuje nové požadavky na budovy s ohledem na nové hrozby jako je nyní například Covid Během komentované prohlídky budete mít jedinečnou příležitost  poznat aplikovanáopatření, za které je budova oceněna v rámci této certifikace. Mimo to komentovaná prohlídka ukáže řadu technologických řešení, které snižují energetickou náročnost budovy, minimalizují její enviromentální stopu a podporují zdravé vnitřní prostředí pro její uživatele.

Budovou Parkview Vás provedou Eva Nykodymová a Petr Houska ze společnosti Skanska.  Technické specifikace k unikátnímu řešení vzduchotechniky doplní zástupce společnosti Stantec Tomáš Kostkan. Realizaci řešení hospodaření s vodou okomentuje zástupce společnosti Koncept Ekotech. 

Vstup na komentovanou prohlídku je zdarma, pro získání přístupu do online rozhraní registrace nutná

Tato akce je realizována s dotací ze státního rozpočtu v rámci Státního programu na podporu úspor energie na období 2017-2021 - Program EFEKT 2 na rok 2021.

Event´s Partners

Exclusive Members

All Members