Green Walk - Green Talk: Praga Studios WELL

  • Online Zoom

  • Feb 3, 2022 3:00 PM – 4:00 PM
Nenechte si ujít příležitost prvního Green Walku - Green Talku roku 2022. První komentovaná prohlídka roku 2022 nás zavede do kancelářské budovy Praga Studios, která se pyšní certifikací LEED Platinum a certifikací WELL na úrovni Gold. Komentovaná prohlídka se zaměří na aplikovaná řešení budovy, za která je oceněna certifikací zdravého vnitřního prostředí WELL. Průvodci budovou nám ukáží jednotlivé prvky, kterými budova dosahuje vysoké kvality vnitřního prostředí od světelné kvality, akustiky až po celkový wellbeing. 
 
S procesem certifikace budovy nás seznámí Eva Nykodymová ze společnosti Skanska a budovou nás provedou Ondřej Víša a Barbora Kužílková ze společnosti CBRE. 

 

Event´s Partners

Na základě vyplnění registračního formuláře vám bude před konáním akce zaslán přístup na virtuální prohlídku přes aplikace Zoom.

Vyplňte informace o sobě

Poznámka

Pokud souhlasíte se zpracováním osobních údajů, potvrďte prosím zaškrtnutím políčka. Pokud se zpracováním osobních údajů nesouhlasíte, vaše údaje budou použity pouze pro registraci na konkrétní akci a související administrací nebo pro jiné účely, pro které souhlas není vyžadován.

Více o podmínkách GDPR zde*

Jsem členem

Exclusive Members

All Members