Green Walk – Green Talk: Zdravý domov Kratochvíle Stochovská

  • Online Zoom

  • Sep 22, 2021 9:30 AM – 11:30 AM

Letošní již pátá komentovaná video prohlídka Green Walk – Green Talk nás zavede do rezidenčního projektu Stochovská Kratochvíle, který je příkladem dobré praxe principů Zdravého domova. Projekt je výjimečný souhrou všech aspektů Zdravého domova, kde je velký důraz kladen především na kvalitu vzduchu, světla, akustiku, wellbeing a využití šetrných materiálů.

Rezidenční pasivní projekt Kratochvíle Stochovská  společnosti JRD se pyšní řadou technologických řešení, jako je rekuperace vzduchu, monitoring CO2,, nebo speciálně řešená akustika podlah. Vedle těchto technologických řešení projekt dbá na celkový wellbeing – součástí projektu je například zázemí pro cyklisty, komunitní zahrada s grilem a dětským hřištěm a mnoho dalších řešení podporujících zdravé bydlení.


Během komentované prohlídky budete mít jedinečnou příležitost poznat aplikovaná opatření. Komentovaná prohlídka ukáže řadu technologických řešení, které snižují energetickou náročnost budovy, minimalizují její enviromentální stopu a podporují zdravé vnitřní prostředí pro její uživatele.

Projektem Stochovská Kratochvíle Vás provedou Petr Valeš ze společnosti JRD a  Karel Sedláček z Saint-Gobain Isover .  

Vstup na akci je zdarma, pro získání přístupu do online rozhraní je nutná registrace. 

 

 

 

 

Tato akce je realizována s dotací ze státního rozpočtu v rámci Státního programu na podporu úspor energie na období 2017-2021 - Program EFEKT 2 na rok 2021.

 

Event´s Partners

Exclusive Members

All Members