Modernizační fond: Jak přihlásit OZE projekt do předregistrační výzvy

  • Online Zoom

  • Jan 20, 2021 10:00 AM – 12:00 PM

Na stavbu šetrných energetických zdrojů je možné získat financování z Modernizačního fondu, který do roku 2030 postupně nabídne až 150 miliard na energetiku. Už do 1. února 2021 je však potřeba se přihlásit do předregistrační výzvy - hlásit se mohou fyzické osoby, firmy, samosprávy i SVJ. 

Jak na to, vám v praktickém workshopu ukáže Jan Šrytr z Frank Bold Energy. Představí zároveň zdarma dostupný online nástroj, který připravila expertní skupina Frank Bold a který usnadňuje vyplnění předregistračního formuláře pro fotovoltaické projekty. Více na https://www.frankboldenergy.cz/modernizacni-fond/.

 

Kapacita akce byla naplněna. Pokud jste se nestihli zaregistrovat, během zítřejšího odpoledně bude k dispozici videozáznam akce v archivu akcí a na Youtube kanále České rady pro šetrné budovy.  Nebo můžete sledovat živý video stream na Facebookové stránce České rady pro šetrné budovy 20.1. od 10:00.

 

 

Tato akce je realizována s dotací ze státního rozpočtu v rámci Státního programu na podporu úspor energie na období 2017-2021 - Program EFEKT 2 na rok 2021.

Event´s Partners

Exclusive Members

All Members