Rethink Architecture: Water

Stavby a jejich provoz způsobují třetinu emisí skleníkových plynů na světě a jejich vliv na planetu už se nedá popírat. Sucho v Česku se zhoršuje a nedostatku vody se podle průzkumů bojí 90% z nás. Nastal čas přehodnotit, co znamená dobrá architektura.  

Druhá přednáška ze série o udržitelné architektuře, která má za cíl inspirovat architekty a zároveň představit konkrétní řešení aplikovatelná v České republice, aby je mohli studenti i architekti jednoduše převzít do svých návrhů. Jak udržovat vodu ve městě a zlepšovat mikroklima? Jak využívat v budovách dešťovou a šedou vodu? Proč je důležitý každý strom v projektu? O tom budou mluvit specialisté, kteří si cení každé kapky vody ve svých projektech.

Přednášející: 

  • Zdeněk Fránek - architekt, Fránek Architects
  • Eva Neudertová- green business manager, Skanska Reality
  • Peter Bednár - architekt a urbanista, Jakub Cigler Architekti

Máte zájem o další přednášky na téma udržitelné architektury Rethink Architecture nebo o  e-book Rethink Architecture, který vyjde na konci roku 2020? Zanechte nám na sebe kontakt.

Vyplňte informace o sobě

Poznámka

Pokud souhlasíte se zpracováním osobních údajů, potvrďte prosím zaškrtnutím políčka. Vaše osobní údaje budou použity k informování o dalších přdnáškách udržitelné architektury Rethink Architecture a k zaslání e-book Rethink Architecture, který bude vydán na konci roku 2020.

Více o podmínkách GDPR zde*

Exclusive Members

All Members