Šetrná řešení v praxi: Připravenost na nové výzvy

  • Online Zoom

  • Sep 30, 2020 4:00 PM – 5:00 PM

V rámci spolupráce s Českou komorou architektů jsme připravili sérii online debat s názvem „Šetrná řešení v praxi“, jejíž cílem je seznámit architekty s nejnovějšími šetrnými řešeními a jejich praktickým použitím. Dvacátá první ze série debat - Šetrná řešení v praxi: Připravenost na nové výzvy se uskuteční 30. 9. od 16:00 online prostřednictvím aplikace Zoom. Debata poskytne vhled do problematiky navrhování bududov a interiérů s ohledem na nové výzvy jako jsou pandemie, kterým musí budovy čelit. Mluvčí se zaměří na témata:

  • Změna vnímání kanceláří
  • Jak změna vnímání kanceláří mění způsob využívání prostoru
  • Technologie jako účinný nástroj zvládání nových výzev
  • Zkušenosti z praxe a příklady dobré praxe
  • Diskuse nad problematikou nových výzev

Mluvčí: 

 

Členové Rady – odborníci v jednotlivých tématech budou sdílet svoje zkušenosti s architekty a projektanty, představí různé možnosti řešení, ukázky případových řešení, případně check list, na co nezapomínat při navrhování. Účastníci budou mít příležitost ptát se mluvčích na konkrétní problémy, či řešení. Cílem série je zvýšení povědomí o řešeních, technologiích a materiálech pro využití při projektování udržitelných budov.

Další témata série debat budou následovat, sledujte nás dál. Všechny webináře ze série jsou pro členy ČKA honorovány 5 body v rámci celoživotního vzdělávání. Kompletní seznam témat následujících debat včetně předběžných termínů naleznete ZDE.

Akce je zdarma.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naši event manažerku:

Kristýna Cabrnochová
E: kristyna.cabrnochova@czgbc.org, M: +420 775 577 496

Event´s Partners

Exclusive Members

All Members