Skupina Horizon zahájila prodej bytů z Rezidence Blízká v pražském Karlíně

Zájemcům je aktuálně k dispozici 135 bytů z první etapy. Zahájení výstavby je naplánováno během prvního čtvrtletí roku 2024. Stejně, jako všechny další nové projekty skupiny Horizon, projde i Rezidence Blízká procesem akreditace udržitelné výstavby BREEAM.

Rezidence Blízká se nachází v pražském Karlíně, jedné z nejvyhledávanějších čtvrtí v metropoli, a pyšní se nadstandardní občanskou vybaveností i dopravní dostupností – v docházkové vzdálenosti je zastávka metra Invalidovna. Blízká je tak skvělou volbu pro všechny, kdo touží po mimořádném bydlení v širším centru města.

Design Rezidence Blízká, který se zakládá na přímočaré funkčnosti a zároveň ctí industriální charakter okolní čtvrti, je dílem architektonické kanceláře LOXIA. Za cihlovými fasádami se nachází byty v dispozicích od 1+kk po velkorysé 4+kk, které budou vyhovovat jak singles, tak větším rodinám. Ke každé jednotce náleží vlastní balkon, v případě přízemních bytů předzahrádka a apartmány v nejvyšších podlažích doplňují prostorné terasy. Pohodlí budoucích obyvatel podtrhuje důraz na zajištění dostatku denního světla pro každý z bytů i atraktivní úprava okolní zeleně. Součástí projektu jsou také komerční prostory.

„Rezidence Blízká má na tuzemském realitním trhu zcela výjimečnou pozici. Jedná se o komorní projekt s omezenou nabídkou bytů s dobrými standardy a rozumnými cenami v jedné z nejatraktivnějších lokalit v Praze, což potvrzuje vysoký zájem ze strany klientů,“ říká Yishay Furman, generální ředitel skupiny Horizon. „Zároveň mě těší, že se nám v této části Prahy 8 naskytla další příležitost k developmentu. Věřím, že se nám prostřednictvím Blízké podaří navázat na úspěch, s jakým se u zájemců o nové bydlení setkaly naše dokončené projekty Rezidence Vltava a KAY River Lofts, které stojí přímo u nově vzniklé lávky.“

Vzhledem k tomu, že se Blízká nachází v hustě obydlené a stále centrální části města, budou stavební práce probíhat s ohledem na minimalizaci omezení pro její okolí i dopadů na životní prostředí. Skupina Horizon se už dříve během letošního roku zavázala své veškeré nově vznikající projekty předložit k certifikaci podle mezinárodního schématu hodnocení udržitelné výstavby BREEAM – a stejně tomu bude i u Rezidence Blízká.

Více informací o Rezidenci Blízká najdete na www.rezidenceblizka.cz, o společnosti Horizon a jejích dalších projektech čtěte více na www.horizonholding.cz.

Exclusive Members

All Members